Nowość – niezwykle efektowny naszyjnik na plecy wykonany ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłacany 24k złotem.

Dzięki ażurowej dużej rozecie, szczególnie pięknie uzupełni każdą stylizację z odkrytymi plecami, tak ślubną jak i wieczorową. Naszyjnik został zaprojektowany tak, aby układająca się wzdłuż linii kręgosłupa część łańcuszkowa wysmuklała plecy jak i całą sylwetkę. Jest to detal, który na pewno przyciągnie i przykuje wzrok.

Wykończeniem naszyjnika jest kryształ górski – kamień o niezwykłej mocy i najsilniejszym działaniu oczyszczającym, więcej o jego działaniu przeczytasz na dole strony.

Personalizuj swój naszyjnik i wybierz rodzaj wykończenia, długości elementów jak i minerał, który będzie jego zwieńczeniem. Jeśli chcesz dodać dodatkowe kamienie na części zwisającej lub z przodu, napisz do nas, na pewno razem zaprojektujemy Twój wymarzony naszyjnik.

Możesz wybrać też opcję z odpinaną częścią zwisającą i dzięki temu zabiegowi uzyskać naszyjnik dwa w jednym. Pierwszy na wielkie wyjścia do sukien czy bluzek z odkrytymi plecami a drugim będziesz mogła cieszyć się codziennie.

Modelka ma na sobie naszyjnik o wymiarach: 60cm – część wsuwana przez głowę bez zapięcia, 30cm – część wisząca, długość całkowita z kamieniem

Opis materiałów:

  • Kamień szlachetny: kryształ górski
  • Kształt: kamień fasetowany w oprawie srebrnej lub pozłacanej, średnica 6-7mm
  • Łącznik: rozeta o wymiarach 17,5×17,5mm
  • Splot łańcuszka: rolo – kółeczka 1,8mm
  • Długość poszczególnych części łańcuszka do wyboru

Kryształ Górski to bezbarwny, przezroczysty Kwarc (dwutlenek krzemu), stanowiący powszechny składnik wielu skał na Ziemi. W zależności od domieszek różnych pierwiastków wbudowanych w jego strukturę tworzy liczne odmiany barwne – Ametyst, Cytryn, Kwarc Różowy, Niebieski czy Dymny i inne.
Nazwa Kryształu Górskiego pochodzi od greckiego słowa „krystallos” czyli „lód”. Powszechna nazwa „kryształ” przez wiele stuleci była zarezerwowana tylko dla Kryształu Górskiego.

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Działa zarówno na ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. Jest „wzmacniaczem energetycznym” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność do wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej – w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

Kryształ górski i właściwości magiczne:

– jest jak tarcza ochronna odbijająca wszelkie niższe wibracje,

– dodaje i podnosi naszą energię,

– niweluje niekorzystne dla nas wibracje,

– uzdrawia,

– neutralizuje niekorzystne i szkodliwe promieniowanie,

– wzmacnia naszą świadomość i wibrację we wszelkich stanach głębokiego relaksu, czy medytacji,

– wzmacnia nasze wizje i zdolności,

– jest biblioteką wiedzy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik łańcuszek na plecy MAGIC MOMENT”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...