Opis produktu:

Mega długie i niezwykle efektowne kolczyki inspirowane stylem boho z chwostami wykonanymi z wiskozy, połączonymi z kamieniami naturalnymi w okuciu srebrnym lub pozłacanym. Chwosty w pięciu kolorach do wyboru.

  • Minerał: agat mszysty
  • Rodzaj zapięcia: bigle angielskie typu kajdanki, średnica 12mm
  • Wykończenie: srebro pozłacane 24k złotem
  • Długość kolczyków: około 12cm
Agat mszysty to odmiana chalcedonu, to kamień przeznaczony dla ludzi pozostających w silnym związku z naturą. Sprawia, że związek z siłami przyrody staje się jeszcze głębszy co w ostateczności prowadzi do harmonii między człowiekiem i naturą. Dzięki tej odmianie agatu otrzymujemy potężną dawkę sił witalnych. Jest bardzo pomocny przy słabieniach układu odpornościowego oraz leczeniu takich dolegliwości jak choroby nerek oraz wszelkich infekcji i zapaleń. Idealny dla kobiet w ciąży, pomaga również wrócić do równowagi po porodzie. Agat mszysty ułatwia również kontakty międzyludzkie. W astrologii przypisany jest do znaku Koziorożca.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolczyki CHWOSTY agat mszysty”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...