Opis produktu Naszyjnik Łańcuszek konstelacja – zodiak:

  • Średnica zawieszki – 15mm
  • Rodzaj łańcuszka: bulion + kuleczki co 3cm
  • Długość łańcuszka: do wyboru
  • Typ zapięcia łańcuszka: federing 5mm
  • Wykończenie do wyboru: srebro próba 925 lub srebro pozłacane 24k złotem

Ten model naszyjnika Konstelacje to jeden z naszych najbardziej oryginalnych pomysłów. Piękny i nieoczywisty – taki jest srebrny, ręcznie robiony naszyjnik z kulkowym łańcuszkiem i delikatną zawieszką w formie płytki z mikroskopijnymi gwiazdeczkami. Zawieszkę można spersonalizować, wybierając odpowiednią konstelację w zależności od znaku zodiaku. To idealna biżuteria dla każdej kobiety, która została stworzona, by codziennie sięgać gwiazd… Jeśli chcesz powiedzieć coś ważnego najbliższej osobie, nie ma lepszego pomysłu od podarowania jej takiego spersonalizowanego naszyjnika z wysokiej jakości surowca, jakim jest srebro (próba 925). W Mollie stawiamy na pełne zadowolenie klientów – na życzenie możemy dopasować splot, rodzaj i długość łańcuszka.

Naszyjnik konstelacja przedstawia wszystkie znaki zodiaku na zawieszce. Personalizuj wg uznania! Wybierz rodzaj łańcuszka – srebrny lub pozłacany – oczywiście wykonane TYLKO ze srebra o próbie 925.  Wybierz  także swój znak zodiaku. Każdemu ze znaku przypisany jest odpowiedni układ gwiazd. Gwiazdy na zawieszkach oznaczyliśmy wielokątami oraz punktami – wyglądają niesamowicie! Naszyjnik z konstelacjami, to nasza największa duma w Mollie. Bardzo chcemy, żeby także Tobie nasz naszyjnik przypadł do gustu.

Z pewnością naszyjnik konstelacja będzie cieszył się dużym uznaniem jako prezent lub dodatek do Twojej codziennej stylizacji! Naszyjnik łańcuszek konstelacja podkreśli Twój indywidualny charakter, piękno i niecodzienną stylizację.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik KONSTELACJE z kulkami”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...