Naszyjnik ANTIQUE to niecodzienna propozycja dla osób lubiących się wyróżniać, ten intrygujący dodatek dzięki użytym kamieniom wspomaga kreatywność, zatem będzie idealny dla osób uzdolnionych artystycznie.

  • Kamienie naturalne: jaspis pastelowy w odcieniu szarości i różu
  • Średnica zawieszki: 20mm
  • Zawieszka ozdobiona nicią jedwabną w kolorze różowym
  • Typ zapięcia: federing
  • Długość naszyjnika do wyboru
  • Wykończenie: srebrne pr. 925 lub pozłacane 24k złotem – do wyboru

Jaspis pastelowy – idealnym kamieniem dla ludzi, którzy żyją w stresie. Niesie wyciszenie, uspakaja, wspiera dobre relacje z najbliższymi. Jaspis to witalność, energia, działanie. W związkach jest kamieniem, który przynosi spokój, wspiera zaufanie, daje poczucie harmonii. pobudza, wzmacnia czujność, daje elastyczność w myśleniu a jednocześnie stanowczość, jednoczy myślenie i działanie, wzmacnia jasny punkt widzenia, pomaga wykorzystać potencjał. Wpływa na kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty, uzdrawia relacje w rodzinie i w pracy. Zdrowotnie wzmacnia odporność, pobudza trawienie, wspiera odtruwanie i wydalanie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik ANTIQUE jaspis pastelowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...