Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamienie półszlachetne: jaspis pastelowy w odcieniach szarości i różu – kule gładkie 4mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Jaspis – idealnym kamieniem dla ludzi, którzy żyją w stresie. Niesie wyciszenie, uspakaja, wspiera dobre relacje z najbliższymi. Jaspis to witalność, energia, działanie. W związkach jest kamieniem, który przynosi spokój, wspiera zaufanie, daje poczucie harmonii. pobudza, wzmacnia czujność, daje elastyczność w myśleniu a jednocześnie stanowczość, jednoczy myślenie i działanie, wzmacnia jasny punkt widzenia, pomaga wykorzystać potencjał. Wpływa na kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty, uzdrawia relacje w rodzinie i w pracy. Zdrowotnie wzmacnia odporność, pobudza trawienie, wspiera odtruwanie i wydalanie.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka ANTIQUE jaspis pastelowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...