Opis produktu:

Piękny naszyjnik wykonany w całości ze srebra próby 925, dodatkowo pozłacany 24karatowym złotem z unikatową blaszką młotkowaną oraz kamieniami naturalnymi. Każda zawieszka jest wyjątkowa – wykonana ręcznie – nie ma dwóch takich samych. Wzór idealny na lato, podkreśli piękną opaleniznę, będzie wspaniałym dopełnieniem stylizacji.

  • Kamień naturalny: na środku rodonit w odcieniu beżu kula fasetowana, po bokach jaspis pastelowy kule gładkie
  • Średnica zawieszki: 11mm
  • Splot łańcuszka: anker
  • Długość naszyjnika: do wyboru + 3cm łańcuszka do regulacji

Dostępny w oprawie srebrnej pr. 925 lub srebrny pozłacany 24k złotem.

Jaspis pastelowy – idealnym kamieniem dla ludzi, którzy żyją w stresie. Niesie wyciszenie, uspakaja, wspiera dobre relacje z najbliższymi. Jaspis to witalność, energia, działanie. W związkach jest kamieniem, który przynosi spokój, wspiera zaufanie, daje poczucie harmonii. pobudza, wzmacnia czujność, daje elastyczność w myśleniu a jednocześnie stanowczość, jednoczy myślenie i działanie, wzmacnia jasny punkt widzenia, pomaga wykorzystać potencjał. Wpływa na kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty, uzdrawia relacje w rodzinie i w pracy. Zdrowotnie wzmacnia odporność, pobudza trawienie, wspiera odtruwanie i wydalanie.

Rodonit – zawdzięcza swoją nazwę greckiemu słowu “rhodon” czyli “róża”. Nic w tym dziwnego, ponieważ barwa tego minerału jest najczęściej różowa o różnych tonach. Kamień ten może posiadać również czarne plamy lub pasma, które stanowią o zawartości tlenku manganu. W takim przypadku można mówić o rodonicie jako kamieniu szlachetnym. Przypisuje się mu m.in. łagodzenie przykrych doświadczeń i traum. Jest też pomocny w znajdowaniu miłości i utrzymaniu przyjaźni. Mówi się również, że rodonit reguluje cykl menstruacyjny a dzięki codziennemu noszeniu rodonitu przy sobie można odczuwać zadowolenie z życia.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik ANTIQUE stones”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...