Opis produktu:

Bardzo efektowny naszyjnik wykonany ze srebra pr. 925 oraz naturalnych kamieni słonecznych. Zawieszkę można spersonalizować, wybierając konstelację swojego znaku zodiaku. To idealna biżuteria dla każdej kobiety, która została stworzona, by codziennie sięgać gwiazd…

  • Kamień naturalny: kamień słoneczny galwanizowany
  • Kształt kamienia: okrągły, fasetowany, średnica 3,5mm
  • Zawieszka: zodiak – można zamienić na inną dostępną w ofercie
  • Srebrne lub pozłacane przekładki: kulki gładkie i oponki diamentowane
  • Długość naszyjnika: do wyboru

Dostępny w oprawie srebrnej pr. 925 lub pozłacany 24k złotem.

Kamień słoneczny – jeśli brak Ci radości, poczucia szczęścia i energii do działania – to jest kamień dla Ciebie. Pomaga znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, pomaga w tej synchronizacji, monitoruje, ustawia  użytkownika w jego centrum zainteresowania, gdzie on jest bardziej zauważalny i widoczny dla świata.

Kamień wspomoże, dostarczy olbrzymiej energii, siły i odwagi, dyscypliny i przekonania, optymizmu – które są niezbędne do przyjęcia i  utrzymania szczęścia. Wnosi ciepło i otwartość, romans i seksualności, jasną wizję i oryginalność, przywództwo i umiejętności. Zdecydowanie promuje pozytywne nastawienie i radość. Chroni przed bezsennością, wyczerpaniem, przynosi pogodę ducha, łagodzi melancholię i depresję.

Wzmacnia ludzi , którzy zatracili radość życia, pomaga przezwyciężyć lęki, niepewność, brak wiary we własne siły. Ochrania naszą aurę i odgania „złe duchy”. Ujawnia ukryte talenty, wspiera kreatywność i pomysły intuicyjne. Czyni nas spokojniejszymi i rozsądniejszymi.

Kamień słoneczny należy do rzadkich i cennych skaleni. Spokrewniony jest z kamieniem księżycowym, labradorytem i amazonitem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik FLASH kamień słoneczny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...