Ten model naszyjnika Konstelacje to jeden z naszych najbardziej oryginalnych pomysłów. Piękny i nieoczywisty – taki jest ręcznie robiony naszyjnik z łańcuszkiem o splocie rolo i zawieszką w formie płytki z mikroskopijnymi gwiazdeczkami. Zawieszkę można spersonalizować, wybierając odpowiednią konstelację w zależności od znaku zodiaku. To idealna biżuteria dla każdej kobiety, która została stworzona, by codziennie sięgać gwiazd… Jeśli chcesz powiedzieć coś ważnego najbliższej osobie, nie ma lepszego pomysłu od podarowania jej takiego spersonalizowanego naszyjnika z wysokiej jakości surowca, jakim jest srebro (próba 925). W Mollie stawiamy na pełne zadowolenie klientów – na życzenie możemy dopasować splot, rodzaj i długość łańcuszka.

Naszyjnik konstelacja przedstawia wszystkie znaki zodiaku na zawieszce. Personalizuj wg uznania! Wybierz swój znak zodiaku. Każdemu ze znaku przypisany jest odpowiedni układ gwiazd. Gwiazdy na zawieszkach oznaczyliśmy wielokątami oraz punktami – wyglądają niesamowicie! Jeśli chcesz umieścić inny kamień – powiedz nam o tym:)

Koniecznie zwróć uwagę na łańcuszek – składa się on z małych kółeczek o średnicy 2mm.

Z pewnością naszyjnik konstelacja będzie cieszył się dużym uznaniem jako prezent lub dodatek do Twojej codziennej stylizacji! Naszyjnik łańcuszek konstelacja podkreśli Twój indywidualny charakter, piękno i niecodzienną stylizację.

  • Materiał: srebro próba lub dodatkowo powłoka z 24k złota
  • Średnica zawieszki: 15mm
  • Typ zapięcia: zapinany z przodu – kółko i patyk
  • Splot łańcuszka: rolo, średnica oczek 2mm
  • Długość łańcuszka: do wyboru, długość liczymy od patyka do kółka w zapięciu (długość zwisającego)

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik KONSTELACJA chain”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...